Повідомлення про неприйнятну поведінку працівників Банку

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОМИСЛОВИЙ БАНК» неухильно дотримується вимог українського та міжнародного законодавства, корпоративних правил, професійних стандартів та процедур, оскільки високо цінує власну репутацію надійного та прозорого банку.
АТ «ЄПБ» обслуговує клієнтів і працює з партнерами з дотриманням засад професійної етики та відповідно до найвищих стандартів якості.

Посадові особи виконують свої функціональні обов'язки професійно і сумлінно і високо цінують своїх клієнтів і напрацьовану репутацію, тому в разі, коли Вам стали відомі:

• факти порушень працівником Банку законодавства України, в тому числі нормативно-правових актів Національного банку України;
• факти корупційних дій з участю працівників Банку, зловживання службовим становищем;
• факти неправомірного розкриття банківської та / або комерційної таємниці;
• факти про конфлікт інтересів з участю працівників Банку;
• факти неналежної поведінки співробітників Банку, які можуть пошкодити його інтересам і репутації;

Інформуйте нас про це, надіславши відповідне повідомлення за допомогою форми повідомлення про неналежні дії нижче.

Будь ласка, зверніть увагу, що повідомлення обов'язково має містити дату інциденту, П.І.Б. і посаду особи, дії якого, на Вашу думку, є неналежною.

Необхідно обґрунтувати факт неналежного виконання посадовою особою Банку своїх обов'язків і, по можливості, надати відповідні докази.

Відправити інформацію Ви можете на електрону поштову адресу:
wb@europrombank.kiev.ua , за номером телефону: 044 235 03 05, або шляхом заповнення відповідної форми внизу даної сторінки.