29 грудня 2018 року
АТ «ЄПБ» змінив номери поточних рахунків, операції за яким здійснюються з використанням електронних платіжних засобів – платіжних карток

Шановні клієнти! Інформуємо, що відповідно до Плану рахунків, затвердженого Постановою Правління Національного банку України №89 від 11.09.2017, Банк змінив номери поточних рахунків, операції за яким здійснюються з використанням електронних платіжних засобів – платіжних карток, які обліковувались на балансових рахунках 2625 «Кошти на вимогу фізичних осіб для здійснення операцій з використанням платіжних карток», на балансові рахунки 2620 «Кошти на вимогу фізичних осіб».
Зміна номерів рахунків не вплине на режим їх функціонування та умови обслуговування.

Звертаємо увагу! Поточні рахунки, операції за яким здійснюються з використанням електронних платіжних засобів – платіжних карток будуть і надалі обслуговуватись на умовах укладеного з Вами договору. Внесення змін до укладених договорів не вимагається.
Для проведення операцій за поточним рахунком Вам необхідно використовувати новий номер поточного рахунку, який Ви можете дізнатись, звернувшись до Банку.

Додаткову інформацію можна отримати у відділеннях АТ"ЄПБ" (перелік відділень Банку розміщений на сайті) або за телефонами Лінії підтримки клієнтів:
(044)277-47-09 (з 9.00 до 18.00, згідно з тарифами Вашого оператора).