20 липня 2021 року Міжнародний фонд Івана Франка та АТ «Європейський Промисловий Банк» підписали угоду про співпрацю та партнерство.

Наслідуючи принципи соціально-відповідального бізнесу, «Європейський Промисловий Банк» зобов’язався надавати підтримку для культурно-освітніх проєктів Фонду Франка.

«Символічно, що у 165-ту річницю від дня народження Івана Франка нам вдалося заручитися підтримкою «Європейського Промислового Банку». За шість років нашої діяльності ми зверталися за підтримкою не в одну організацію, але поки в Україні немає «моди» на благодійництво. Такий крок з боку наших партнерів вселяє надію, що крига скресне, а фінансові та банківські установи повернуться в бік культурно-освітніх проєктів, які вкрай необхідні для розвитку суспільних відносин та української культури й освіти в цілому», – наголосив директор Фонду Ігор Курус.

Голова Правління АТ «Європейський Промисловий Банк» Людмила Ликова запевнила, що очолювана нею установа і надалі буде наслідувати принципи соціально-відповідального бізнесу, і висловила надію на успішну співпрацю з Міжнародним фондом Івана Франка. «Ми маємо нагоду долучитися до потрібної української справи для належного поцінування нашого минулого та успішних державотворчих процесів», – наголосила Людмила Ликова.

Присутній на підписанні угоди Перший віцепрезидент Асоціації Українських Банків Віталій Романчукевич зауважив, що такі ініціативи мають бути: «Чудово, коли фінансові установи підтримують знакових постатей української культури. Іван Франко є одним із фундаторів української державності, і його ім’я точно має бути увіковічнено в пам’яті українців», – зазначив пан Романчукевич.

Джерело: https://frankoprize.com.ua/index.php/uk/2021/07/20/pidpysano-uhodu-pro-spivpratsyu-z-evropejskym-promyslovym-bankom/