Про Банк

ПАТ " ЄВРОПРОМБАНК" - сучасна універсальна фінансова установа, що поєднує професіоналізм інвестиційної та банківської діяльності, з ефективним управлінням капіталами підприємств і приватних осіб та їх якісне банківське обслуговування.

Банк був заснований у 2008 році.

Головним завданням ПАТ "ЄВРОПРОМБАНК" - є проведення виваженої кредитно-депозитної політики, уникнення ризикованих операцій, з метою забезпечення фінансової стабільності банку та збереження гарантованих заощаджень клієнтів. Всі ресурси банк направляє на розвиток банківських продуктів та сучасних технологій для наближення до європейських стандартів обслуговування клієнтів.

Банк надає широкий спектр сучасних банківських послуг корпоративним клієнтам і населенню, включаючи міжнародні розрахунки і валютні операції.

Основні показники діяльності

Наша стратегія

КОНЦЕНТРАЦІЯ БІЗНЕСУ: Фокусування зусиль менеджменту на виявлення точок зростання та їх ефективне фінансування і підтримка.

ФІНАНСОВА СТАБІЛЬНІСТЬ: Забезпечення належного рівня капіталізації, що відповідає обсягам діяльності та розміру ризиків, які приймає на себе Банк.

КЛІЄНТСЬКИЙ ПІДХІД: Супроводження клієнтів на всіх етапах його розвитку, створення комфортного середовища та демонстрація професійного підходу, являються запорукою стабільної клієнтської бази та стійкого розвитку банка.

УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ: Створення ефективної системи управління ризиками та підтримка визначеного рівня толерантності Банку до ризиків.

ТЕХНОЛОГІЇ: Впровадження нових банківських технологій являється необхідною умовою збереження конкурентних переваг по залученню клієнтів.

РОЗВИТОК ПЕРСОНАЛУ: Розвиток ефективної команди життєво необхідно для функціонування сучасної банківської організації, це одне з найважливіших конкурентних переваг.


 З повагою, Правління ПАТ "ЄВРОПРОМБАНК"